یکی از مشکلاتی که افراد خجول و کمرو با آن رو به رو هستند، زمانی ست که در جمعی (خصوصاً جمع افراد غریبه) قرار می گیرند و احساس می کنند که حرفی برای گفتن ندارند و با سکوت طولانی شان، افراد حاضر، به خجول و کمرو بودن آنها پی می برند. اما واقعاً دلیل این سکوت طولانی چیست؟ اگر شما جزء یکی از همین افراد هستید و یا در اطرافیان تان اینگونه افراد را می شناسید، خواندن ادامه این نوشته را به شما پیشنهاد میکنم و الّا می توانید صفحه را ببندید و به ادامه کارهایتان بپردازید. آیا کم حرفی ذاتی است قبل از اینکه به دلایل کم حرفی بپردازیم، لازم است به نکته ای مهم اشاره کنم که بعضی افراد خوب صحبت کردن و جذاب سخن گفتن را ذاتی می دانند، در صورتی که اینطور نیست. لااقل برای من اینطور نبوده و برای خوب و جذاب صحبت کردن، در کلاس های آموزشی شرکت کرده ام. البته بعضی افراد در خانواده ای رشد می کنند که پدر و مادر آنها از فن بیان خوبی بهرمند هستند و توانایی بالایی در ارتباط گیری دارند و ما منکر این قضیه نمی شویم که بزرگ شدن فرزند در این خانواده بی تأثیر است. اما اگر کسی از این توانایی مهم برخوردار نیست، می تواند با آموزش آنها را بدست آورد. کم حرفی بهتر است یا پرحرفی

asman افراد ,حرفی ,کم ,ذاتی ,یکی ,سکوت ,کم حرفی ,و جذاب ,کنند که ,سکوت طولانی ,و کمرومنبع

خجالت

خوب ارتباط بگیرید

صحبت با بیمار

فن بیان بهتر

نفس اعتماد

اثر

اختلال کلامی

مشخصات

آخرین جستجو ها

یومانی ، وبلاگ فروغی درامدزایی ها قیمت باغ ویلا در تهراندشت تو بهترین خرید رو از ما داشته باش وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری مشاوره کودک سعادت آباد برنامه ریزی و مشاوره کنکور 99 stevieq40p News اجناس فوق العاده شیفت پلاس