چگونه قدرت درون خود را فعال کنیم ؟ اگر شناخت درستی از قدرت درون داشته باشید، آگاهانه و به طور موثر می‌توانید از آن در مسیر‌های گوناگون زندگی خود استفاده کنید و موفقیت‌های بزرگی در کارنامه خود ثبت کنید. در این بخش می‌خواهیم به راهکار‌های افزایش قدرت درون بپردازیم. برای تقویت قدرت درون اولین گام اساسی این است که باور کنید شما خود نیز یک خالق هستید. برای این منظور احتیاج دارید که خودتان را از بالا نگاه کنید و خود را دوست داشته باشید. با خودتان مهربان باشید. قدر تمام آنچه خداوند به شما اعطا کرده را بدانید. تشکر و قدردانی، دوست داشتن و دیدن آنچه که هستید، در شما حس شاد بودن را می‌آفریند و تنها با شادمانی است که می‌توان آفرید و خالق قدرت‌ درون بود. همه ما بخشی از وجودمان را باور داریم که توانستیم با آن چیزی به دست آوریم. این دقیقا باوری است که تعیین می‌کند ما موجودی هستیم با توانایی‌ها و محدودیت‌های خاص. حال من شما را از این موضوع که باورهایی وجود دارند که می‌توانند شما را در مسیر موفقیت، شادمانی، سلامتی و تمام آنچه که آرزومند یا نیازمندش هستید قرار بدهد، مطلع می‌کنم. درست در اینجاست که می‌توانیم با خود بالاتر و آگاهی آشنا شویم تا تمام برداشتی که تاکنون از ( من ) یا ( منیت ) که به طور معمول و در سطح عمومی فراگیر شده تغییر پیدا کند. در واقع ( خود بالاتر ) ما مفاهیم گسترده‌تری از ( من ) دارد، و به سختی می‌شود آن را جایگزین منی که عمری را صرفش کردیم را کرد، چون تاکنون ما خود را محدود می‌دانستیم و همواره بر این اساس زندگی کردیم. اولین گام این است که بدانید شما چه کسی هستید؟ از کجا آمده‌اید؟ و به کجا می‌روید؟ همه ما از یک مبدا آمده‌ایم، بنابراین فکر می‌کنیم باید شبیه به چیزی باشیم که از آن به وجود آمده‌ایم. تائو ت چینگ، در کتابش می‌گوید: ( راهی که می‌نامیم، راه ابدی نیست ) در کتابی از دکتر وین دایر خواندم، آفریدگار در میان هر مخلوقی، تکه‌ای از خود و روحی از طبیعت خود را به جای گذاشته است که به واسطه آن هر مخلوقی می‌تواند خالق باشد یعنی به جای اینکه منتظر باشید تا نیازهایتان از جایی دیگر تامین شود، می‌توانید توسط قدرت فکر و روحتان کار کنید تا عناصری را که به آن نیاز دارید خودتان به دست آورید. چگونه نیروی چی را فعال کنیم

asman قدرت ,چی ,خالق ,تمام ,خودتان ,آنچه ,است که ,قدرت درون ,خود را ,و به ,که بهمنبع

خجالت

خوب ارتباط بگیرید

صحبت با بیمار

فن بیان بهتر

نفس اعتماد

اثر

اختلال کلامی

مشخصات

آخرین جستجو ها

وب سایت آموزش بورس فروش نبشی و ناودانی ارزان فروش انواع لوازم یدکی لودر 420 بی حس ترین ها طراحی سایت|لوستر|لوله بازکنی|نظافت منزل سایت عاشقانه | وبلاگ عاشقانه | پست احساسی | عکس عاشقانه | ک خرید پارکت با قیمت مناسب دانلود آهنگ آذران فضانما|مبلمان اداری|پانل پی وی سی|سقف کاذب و دیوارپوش پی وی سی وبلاگ بهمن ناجی